Dzieci-napis-minijpg
Firma-napis-minijpg

edu_logo_nowe_1jpg
Centrum Edukacyjne dla całej rodziny i Centrum Usług dla Biznesu

 
Gsm_logoJPGLogo hello 2013JPGTaca studio 2JPGspw_logo_napisjpgkredka logojpgLogo_dhl_k 01jpg
 

Zapisy do nowej grupy baletowej

balet_2JPG
Zapraszamy do zapisywania się do nowej grupy baletowej. Czekamy na dzieci w wieku 4-5 lat, które chcą rozpocząć przygodę z baletem. Mamy już kilkoro chętnych, więc jak tylko uzbieramy grupę, ruszymy z zajęciami. Do końca roku szkolnego pozostało jeszcze parę miesięcy, zatem dzieci zdążą jeszcze liznąć co nieco  z magii baletu, i od nowego roku szkolnego ruszyć pełną parą do nauki tej niezwykle pięknej dziedziny tańca.

Kursy języka włoskiego dla firm i instytucji

Zapraszamy firmy i instytucje na kursy języka włoskiego. Każdy poziom zaawansowania, konwersacje, tłumaczenia, przygotowania do egzaminów. Zajęcia mogą odbywać się u Klienta lub w naszej siedzibie. Szczegółową ofertę przedstawimy Państwu po uzyskaniu informacji dotyczących długości kursu, zakresu, uczestników, oczekiwań itp.. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszym Biurem.

italygif

Zapisy na jogę do grupy piątkowej

yoga-2959226_1920jpg

Na środową grupę jogi nie mamy już wolnych miejsc. Chętnych zapraszamy do zapisów na grupę piątkową. Zajęcia w piątek startują o 18.00 i trwają 90 minut. Środy bez zmian - 19.00.
Pojedyncze wejście kosztuje 40 zł. Karnet na 4 zajęcia (do wykorzystania w ciągu 5 tygodni kosztuje 120 zł (karnety wykupujemy albo na środy albo na piątki).