Balet dla dzieci

Przygodę z baletem dzieci mogą zacząć już wieku 4 lat. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych, by były jak najbardziej efektywne, a zarazem ciekawe dla dzieci.

Zajęcia baletowe pozwalają dzieciom uwierzyć we własne siły, pomagają wyzbyć się nieśmiałości, rozwijają koordynację i grację ruchów, a także wyrabiają ogólne poczucie estetyki i dbałości o wygląd. Dzieci uczestniczące w zajęciach uczą się samodzielności, odpowiedzialności i dyscypliny, a także współpracy w grupie.

Podczas zajęć dzieci uczą się poczucia rytmu, poznają świat muzyki, ruchu, usprawniają motorykę całego ciała, co wpływa na ogólny rozwój fizyczny dziecka.

Zajęcia oparte są na technice tańca klasycznego wzbogacanej o zabawy i elementy tańca ludowego i gimnastyki artystycznej.

Dzieci uczestniczące w zajęciach systematycznie prezentują swoje umiejętności na zajęciach otwartych i pokazach. Prezentujemy się też na festynach i imprezach organizowanych w naszym mieście.

 
 
Na zajęciach nie wymagamy żadnego specjalnego stroju: wystarczy strój gimnastyczny, legginsy, miękkie tenisówki lub baletki (do kupienia na miejscu lub na: https://sklepgrojec.pl/ ) , i gumka do włosów-jeśli są długie.

Zajęcia trwają zależnie od wieku grupy: 30, 45 lub 60 minut i odbywają się w cyklu 2x w tygodniu. W tym roku będzie to poniedziałek i czwartek.

Cennik zajęć:
30 min. - 136 zł/mies.
45 min. - 190 zł/mies.
60 min. - 220 zł/mies.

Szczegółowe informacje o opłatach i zajęciach można uzyskać w naszym Biurze.