MuzoMaluch

Zapraszamy Najmłodszych do odkrywania tajemniczego świata dźwięków i muzyki!


MuzoBrzdąc

Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych dzieci.
Wraz z rodzicem i pod opieką animatora dzieci odkrywają dźwięki, poznają instrumenty, tańczą, śpiewają i świetnie się bawią!
Nasze zajęcia umuzykalniające to wszechstronnie rozwojowe zajęcia
wprowadzające dzieci w świat muzyki i
dźwięków. Nie brakuje na nich piosenek, tańców, zabaw, ale są również proste prace plastyczne i ćwiczenia wspomagające ogólny
rozwój dziecka.
Dla dzieci od 1,5 roku do 4 lat wraz z opiekunem.
Start już w październiku!

RazemGramyNaPianinie

Zajęcia, na których dzieci poznają klawisze pianina i co się pod nimi kryje. Poza tym muzyczne zabawy i pierwsze utwory!
Grupowy start do nauki gry na instrumentach klawiszowych: wspólna zabawa z muzyką nie tylko klasyczną..., pierwsze nutki, rytmy i muzyczne rymy.
Dla dzieci 5-7 lat.
Start wkrótce!

BrzdącBand

Przyjdź i zagraj z nami! Nie umiesz na niczym grać? Nie szkodzi! To orkiestra, w której każdy może zagrać. Proste instrumenty perkusyjne: tamburyna, dzwonki, grzechotki i inne przeszkadzajki z podkładem gitary i pianina stworzą świetny podkład do wspólnie wykonanych piosenek. A jak już się nauczymy kilku utworów, to będziemy występować i występować...
Dla dzieci 4-6 lat, oraz dla ich rodziców.
Start wkrótce!
 

Zajęcia muzyczne dla najmłodszych prowadzimy od samego początku działalności naszej placówki. Wiele z dzieci, które zaczynały swoją przygodę na naszych zajęcia umuzykalniających są z nami - już jako nastolatki - do dziś. Niektórzy tak wyrośli, że teraz to oni uczą innych:-)
Udział w zajęciach jest bezcennym czasem również dla opiekunów, którzy zabawy poznane na spotkaniach mogą potem odtwarzać w domu, kontynuując muzyczną przygodę.


Spotkania odbywają się w cyklu tygodniowym, trwają 40 minut.
Koszt jednych zajęć to 30 zł - płatności miesięczne z góry.
Zapisywać można się już dziś, jednak dokładne terminy podamy na początku października.
Zapisy: osobiste, przez telefon, mail, facebook lub przez formularz poniżej: