Akademia Rysunku


Jeśli Twoje dziecko chętnie rysuje i chce rozwijać swoje umiejętności i kreatywność zapraszamy na unikatowe, rozwijające i niezwykłe zajęcia rysunku dla dzieci "Mały projektant". Prowadzić je będzie architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem nauki rysunku.

Na zajęciach dzieci poznają zasady perspektywy, cieniowania, proporcji, rysunku postaci z bajek, ludzi, krajobrazu i wnętrz. Aby urozmaicić zajęcia pracować będziemy na różnych technikach rysunkowych (ołówek, flamaster, kredka, węgiel, pastel itp.). Przygotowujemy autorskie materiały dydaktyczne dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Zapraszamy dzieci w dwóch grupach wiekowych 7 – 9 lat oraz 10 – 12 lat, oraz młodzież 13-15 lat. Wierzymy, że każdego można nauczyć rysować – a dzięki nauce rysunku dzieci uczą się wytrwale dążyć do celu!

Oczywiście zapraszamy też osoby starsze - jeśli tylko zbierze się grupa chętnych - natychmiast uruchomimy dla nich zajęcia!:-)

Każde spotkanie trwa 60 lub 90 minut, zależnie od grupy wiekowej. Koszt uczestnictwa to odpowiednio 35 lub 40 zł / 1 zajęcia (płatności za miesiąc z góry) plus wpisowe 50 zł. Pojedyncze wejście kosztuje 45 i 50 zł (po wcześniejszym uzgodnieniu i w miarę wolnych miejsc).

My zapewniamy wszystkie potrzebne materiały na zajęcia.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Osobiście, telefonicznie lub przez poniższy formularz.

W związku z dużym zainteresowaniem prowadzimy nabór do kolejnych grup: 7-9 lat, 10-12 lat i 13-15 lat - mamy już sporo chętnych, więc jak tylko uzbiera się grupa i ruszamy z zajęciami. Nowe grupy będą w poniedziałki. Zapraszamy do zapisów!

 
Autorką zamieszczonych grafik jest p. Joanna Kiljan.