Akademia Rysunku

Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021


Zapraszamy wszystkich chętnych do naszej Akademii Rysunku do zapisów na zajęcia, które ruszą w drugiej połowie września.
Szczegółowe informacje będziemy podawać na bieżąco.


Jeśli Twoje dziecko chętnie rysuje i chce rozwijać swoje umiejętności i kreatywność zapraszamy na unikatowe, rozwijające i niezwykłe zajęcia rysunku dla dzieci w naszej Akademii Rysunku. Prowadzić je będzie architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem nauki rysunku.

Na zajęciach dzieci poznają zasady perspektywy, cieniowania, proporcji, rysunku postaci z bajek, ludzi, krajobrazu i wnętrz. Aby urozmaicić zajęcia pracować będziemy na różnych technikach rysunkowych (ołówek, flamaster, kredka, węgiel, pastel itp.). Przygotowujemy autorskie materiały dydaktyczne dostosowane do wieku i możliwości dzieci.

  • Zapraszamy dzieci w dwóch grupach wiekowych 7 – 9 lat oraz 10 – 12 lat, oraz młodzież 13-15 lat. Wierzymy, że każdego można nauczyć rysować – a dzięki nauce rysunku dzieci uczą się wytrwale dążyć do celu!
  • Zapraszamy też osoby starsze - jeśli tylko zbierze się grupa chętnych - natychmiast uruchomimy dla nich zajęcia!:-)
  • Każde spotkanie trwa 60 lub 90 minut, zależnie od grupy wiekowej. Koszt uczestnictwa to odpowiednio 40 lub 55 zł / 1 zajęcia (przy płatności za miesiąc z góry).
  • Pojedyncze wejście kosztuje odpowiednio 50 lub 65 zł (po wcześniejszym uzgodnieniu i w miarę wolnych miejsc).
  • Wszystkie potrzebne materiały na zajęcia mamy u nas (dezynfekowane po każdych zajęciach), ale ze względu na pandemię wskazane jest, aby każdy Uczestnik przynosił ze sobą swoje przybory.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Osobiście, telefonicznie lub przez poniższy formularz.

 
Autorką zamieszczonych grafik jest p. Joanna Kiljan.