Studio Tańca oferuje:

  • zajęcia baletowe dla dzieci
  • naukę tańca dla nowożeńców (również przygotowanie "pierwszego tańca")
  • naukę tańca towarzyskiego - dla dorosłych i dla dzieci - indywidualnie i dla par

Balet dla dzieci

Przygodę z baletem dzieci mogą zacząć już wieku 4 lat. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych, by były jak najbardziej efektywne, a zarazem ciekawe dla dzieci.

Zajęcia baletowe pozwalają dzieciom uwierzyć we własne siły, pomagają wyzbyć się nieśmiałości, rozwijają koordynację i grację ruchów, a także wyrabiają ogólne poczucie estetyki i dbałości o wygląd. Dzieci uczestniczące w zajęciach uczą się samodzielności, odpowiedzialności i dyscypliny, a także współpracy w grupie.

Podczas zajęć dzieci uczą się poczucia rytmu, poznają świat muzyki, ruchu, usprawniają motorykę całego ciała, co wpływa na ogólny rozwój fizyczny dziecka.

Zajęcia oparte są na technice tańca klasycznego wzbogacanej o zabawy i elementy tańca ludowego i gimnastyki artystycznej.

Dzieci uczestniczące w zajęciach systematycznie prezentują swoje umiejętności na zajęciach otwartych i pokazach. Prezentujemy się też na festynach i imprezach organizowanych w naszym mieście.

Na zajęciach nie wymagamy żadnego specjalnego stroju: wystarczy strój gimnastyczny, legginsy, miękkie tenisówki lub baletki, i gumka do włosów-jeśli są długie.

Zajęcia trwają zależnie od wieku grupy: 30, 45 lub 60  minut i odbywają się w cyklu 2x w tygodniu.
W tym roku szkolnym zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki.Taniec dla nowożeńców

Zapraszamy pary i osoby indywidualne na naukę tańca towarzyskiego. Nie są to zajęcia grupowe, więc nauczyciel jest tylko dla nas. Takie zajęcia są bardzo efektywne, bo cała uwaga instruktora jest skupiona tylko na nas, a intensywność zajęć jest dostosowana do konkretnego uczestnika lub konkretnej pary.

Nasze instruktorki to absolwentki szkół baletowych, z bogatym doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym. Gwarantuje to wysoki poziom zajęć, oraz dopasowanie metod nauczania i długości kursu do indywidualnych potrzeb. Również terminy i godziny zajęć dopasowywane są do możliwości czasowych uczestników.


Zapraszamy także narzeczonych na lekcje przygotowujące do "Pierwszego Tańca". Wspólnie z naszym instruktorem przygotujecie układ i wybierzecie muzykę. Choreografia tańca będzie dopasowana do Waszym potrzeb i możliwości, by ten jedyny w swoim rodzaju pokaz na długo pozostał wszystkim gościom weselnym w pamięci.

Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatna konsultację z nauczycielem. Porozmawiacie o oczekiwaniach i pomysłach, a dopiero potem zdecydujecie o wykupieniu lekcji.

Taniec towarzyski

Informacje na temat zajęć tańca towarzyskiego znajdziesz TUTAJ.

Zajęcia baletowe i taneczne odbywają się w Studio Tańca, przy ul. Piłsudskiego 4