Szkoła Językowa HELLO! proponuje języki:
  • angielski
  • niemiecki
  • włoski
  • rosyjski
  • w systemie grupowym i indywidualnym

Szkoła Językowa HELLO! specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym  i szkolnym. Prowadzimy również zajęcia dla młodzieży i dorosłych, oraz przygotowujące do testów i egzaminów.

Zajęcia dla dzieci to przede wszystkim zajęcia w kameralnych 4-5 osobowych grupach.

Prowadzimy również zajęcia indywidualne ukierunkowane pod indywidualnym potrzebom konkretnego ucznia.

Uważamy, że specjalizacja jest najlepszą drogą do osiągania sukcesu w nauczaniu. Stosujemy wypróbowane, skuteczne metody uczenia w połączeniu z miłą, domową atmosferą na zajęciach, które prowadzimy w nowych i przytulnych salach, urządzonych specjalnie z myślą o najmłodszych. Nasze zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi z wykorzystaniem zabaw, piosenek, animacji. Uczniowie oprócz zajęć uczestniczą w okazjonalnych projektach, przedstawieniach i eventach, na które zapraszamy rodziców, znajomych i wszystkich chcących bawić się razem z nami.


Zajęcia w naszej Szkole podzielone są na dwa etapy: dzieci od 3 do 6 lat, oraz dzieci od 7 lat wzwyż. Uczymy autorskimi metodami naszych lektorów, wypracowanymi dzięki ich doświadczeniu i współpracy z renomowanymi ośrodkami szkolącymi lektorów, wspomaganych nowoczesnymi pomocami wiodących wydawnictw językowych.

Uczniom i nauczycielom zapewniamy niezbędne i atrakcyjne pomoce dydaktyczne z najlepszych wydawnictw: Oxford, Longman, Macmillan, Cambridge, WSiP, PWN.

Na zajęciach korzystamy z nowoczesnych metod audiowizualnych i pomocy interaktywnych. Używamy oczywiście tradycyjnych książek i ćwiczeń, które uczestnicy zajęć grupowych otrzymują w ramach opłaty za kurs.