Muzyczna EDUSTREFA to:

- nauka gry na:
gitarze: klasycznej, akustycznej, elektrycznej, basowej
ukulele
skrzypcach
pianinie, keyboardzie
perkusji
- Studio Piosenki
- RazemGramyNaPianinie - grupowe zajęcia gry na keyboardzie dla dzieci 4-7 lat
- MuzoBrzdące - zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 2-4 lata

Nasze Studium

prowadzi zajęcia nauki gry na instrumentach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauka odbywa się w formie zajęć indywidualnych, których długość i zakres dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości Uczniów.

Dla najmłodszych mamy grupowe zajęcia wprowadzające w świat muzyki i dźwięków. W zajęciach tych dzieci uczestniczą wraz z opiekunem, który bawi się razem z dzieckiem.

Prowadzimy też Studio Piosenki, gdzie szkolą się przyszłe gwiazdy naszych scen muzycznych.

Uczestnicy zajęć

regularnie prezentują swe umiejętności na audycjach i minikoncertach organizowanych w naszej szkole, a najlepsi występują podczas festynów i imprez organizowanych w mieście. Wielu z nich uczestniczy również w konkursach i festiwalach, osiągając coraz większe sukcesy.

Celem naszej szkoły jest zachęcenie jak największej liczby osób do nauki muzyki. Chcemy pokazać, że muzyka niesie radość, pozwala inaczej patrzeć na świat wokół nas. Uczestnicy zajęć, pod okiem profesjonalistów zdobywają umiejętności praktyczne, ale również poznają zasady i teorię muzyki.

Zapisywać się do naszej szkoły

można przez cały rok. Każdy Uczestnik najpierw zapraszany jest na lekcję próbną, która pozwala zorientować się jak uczymy, zaznajomić z programem, porozmawiać z nauczycielem. Lekcja jest płatna, jednak do niczego nie zobowiązuje i dopiero po niej pytamy o decyzję.

Zajęcia prowadzą profesjonalni muzycy, dla których muzyka jest nie tylko zawodem, ale także wielką pasją. Są to absolwenci renomowanych szkół i uczelni.

Nasza szkoła wyposażona jest we wszystkie instrumenty więc Uczniowie nie muszą przynosić na zajęcia swoich.