Czym jest ozonowanie?

Generowany przez urządzenie aktywny tlen (O3) jest naturalnym i skutecznym sterylizatorem. Posiada jeden dodatkowy atom, który po uwolnieniu oddziałuje na ozonowaną powierzchnię, niszcząc wszelkie drobnoustroje, w tym wirusy i bakterie. Ozon jest bezpieczny, gdyż po utlenieniu zanieczyszczeń zmienia się w zwykłą cząsteczkę tlenu (O2).
Ozon jako gaz dociera do przestrzeni trudnych do zdezynfekowania inną metodą oraz charakteryzuje się dobrą przenikalnością powierzchni porowatych.
Ozonowanie ma szczególne zastosowanie w miejscach, gdzie przewija się duża ilość osób, stanowiąc dodatkowy środek ochrony. Nie zastąpi jednak podstawowych ostrożności, jakimi są: maseczki, dezynfekcja, mycie rąk i zachowanie dystansu.

Nasz ozonator

Nasz generator ozonu to profesjonalne urządzeniem o wydajności ozonu 20 g/h (20000 mg/h). Przeznaczony do ozonowania wszelkiego rodzaju pomieszczeń: mieszkań, domów, biur, przedszkoli, szkół, gabinetów lekarskich itp.

Specyfikacja:
Wydajność: 20 g/h
Regulacja czasu pracy:   od 1 do 90 minut
Waga – 3,2 kg
Certyfikat zgodności CE

Przykładowy czas ozonowania (przy wysokości pomieszczenia 3 m):
pomieszczenie o powierzchni 100 m2 - 45 min.
pomieszczenie o powierzchni  30 m2 - 14 min.

Wypożyczanie ozonatora

Oferujemy wynajem urządzenia, wraz z maską ochronną i zawieszkami informacyjnymi.
Koszt wynajęcia:
do 8 h - 60 zł netto
1 doba 100 zł netto
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. W naszym Biurze otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące procedury wypożyczenia, oraz zasad bezpieczeństwa przy stosowaniu urządzenia. Zapraszamy!