Taniec dla nowożeńców

Zapraszamy pary i osoby indywidualne na naukę tańca towarzyskiego. Nie są to zajęcia grupowe, więc nauczyciel jest tylko dla nas. Takie zajęcia są bardzo efektywne, bo cała uwaga instruktora jest skupiona tylko na nas, a intensywność zajęć jest dostosowana do konkretnego uczestnika lub konkretnej pary.

Nasze instruktorki to absolwentki szkół baletowych, z bogatym doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym. Gwarantuje to wysoki poziom zajęć, oraz dopasowanie metod nauczania i długości kursu do indywidualnych potrzeb. Również terminy i godziny zajęć dopasowywane są do możliwości czasowych uczestników.

Zapraszamy także narzeczonych na lekcje przygotowujące do "Pierwszego Tańca". Wspólnie z naszym instruktorem przygotujecie układ i wybierzecie muzykę. Choreografia tańca będzie dopasowana do Waszym potrzeb i możliwości, by ten jedyny w swoim rodzaju pokaz na długo pozostał wszystkim gościom weselnym w pamięci.

Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatna konsultację z nauczycielem. Porozmawiacie o oczekiwaniach i pomysłach, a dopiero potem zdecydujecie o wykupieniu lekcji.

Terminy i częstotliwość zajęć para ustala indywidualnie z instruktorem.
Ilość potrzebnych lekcji dla każdej z par jest różna i zależy od wybranej choreografii, zapału i możliwości tancerzy.
Można umówić się na jednorazową konsultację lub wykupić pakiet kilku lub kilkunastu lekcji.
Od ilości wykupionych lekcji zależy też cena jednostkowa:
  • pojedyncza konsultacja - 200 zł
  • pakiet 2-4 lekcji - 150 zł/1 spotkanie
  • pakiet 5-8 lekcji - 142 zł/1 spotkanie
  • pakiet 9 i więcej lekcji - 135 zł/1 spotkanie
Lekcja trwa 60 minut.
Powyższe ceny obowiązują przy płatności z góry za cały pakiet.

Zadbaj także o oprawę muzyczną swojej uroczystości. Specjalnie dobrane utwory na skrzypcach solo lub z towarzyszeniem instrumentu klawiszowego zagrają dla Ciebie nasi artyści, a Twój ślub na długo pozostanie w pamięci wszystkich.
Więcej informacji uzyskasz w naszym Biurze.

 

Możesz z nami kontaktować się telefonicznie, przez e-mail, messenger, lub przy użyciu poniższego formularza.