Wakacyjne Warsztaty Gitarowe '21

Wakacje to dobry czas na szlifowanie umiejętności muzycznych. Duża ilość wolnego czasu i leniwa atmosfera sprzyja muzykowaniu.
Dlatego w wakacje zaprasza wszystkich mniejszych i większych gitarzystów na cykl warsztatów gitarowych.
Pod okiem doświadczonego gitarzysty udoskonalicie swój warsztat, poznacie nowe techniki, ciekawe riffy, porozmawiacie o muzyce i wymienicie doświadczenia.
Zapraszamy przede wszystkim pasjonatów gitary elektrycznej i akustycznej. Zajęcia poprowadzi Janek Jasiński - gitarzysta w zespole Touch The Soul.

Wśród tematów warsztaty znajdą się m.in. odpowiednie podejście do instrumentu, akordy, kostkowania, artykulacja, riffy, a także solówki, poruszanie się po gryfie, praca ze sprzętem gitarowym oraz inne bardzo ciekawe i przydatne w grze, nagrywaniu i brzmieniu informacje.
Cykl składa się z trzech spotkań, a każde będzie trwało 135 minut (z krótką przerwą). Zajęcia we wtorki, środy i czwartki, od 10.00 do 12.15.
Koszt cyklu - 180 zł / osobę.
Grupa do 5 osób, minimalna ilość Uczestników - 3.

Terminy do wyboru:

- 27-29 lipca

- 24-26 sierpnia

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przez telefon, e-mail, messenger lub poniższy formularz.

Zajęcia przeznaczone są dla osób już grających. Jeśli chcesz się nauczyć grać - zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem.Na nasze zajęcia zawsze można zapisywać się również przez telefon, facebooka, maila, sms-a, lub odwiedzając nas osobiście. Zapraszamy!