Szkoła Językowa HELLO!

specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prowadzimy również zajęcia dla młodzieży i dorosłych, oraz przygotowujące do testów i egzaminów.

Zajęcia dla dzieci to przede wszystkim zajęcia w kameralnych maksymalnie 6 osobowych grupach.

Prowadzimy również zajęcia indywidualne ukierunkowane pod indywidualne potrzeby konkretnego ucznia.

Stosujemy wypróbowane, skuteczne metody uczenia w połączeniu z miłą, domową atmosferą na zajęciach, które prowadzimy w przytulnych salach, urządzonych specjalnie z myślą o najmłodszych. Nasze zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi z wykorzystaniem zabaw, piosenek, animacji. Uczniowie oprócz zajęć uczestniczą w okazjonalnych projektach, przedstawieniach i eventach, na które zapraszamy rodziców, znajomych i wszystkich chcących bawić się razem z nami.

Zajęcia w naszej Szkole Językowej

Podzielone są na dwa etapy: dzieci do 6 lat, oraz dzieci od 7 lat wzwyż. Uczymy autorskimi metodami naszych lektorów, wypracowanymi dzięki ich doświadczeniu i współpracy z renomowanymi ośrodkami szkolącymi lektorów, wspomaganych nowoczesnymi pomocami wiodących wydawnictw językowych.

Uczniom i nauczycielom zapewniamy niezbędne i atrakcyjne pomoce dydaktyczne z najlepszych wydawnictw: Oxford, Longman, Macmillan, Cambridge, WSiP, PWN.

Na zajęciach nowoczesnych środków multimedialnych i pomocy interaktywnych, a także tradycyjnych podręczników

Lekcje odbywają się w cyklu 2 x w tygodniu: młodsi po 30 min., starsi po 45 min..

Informacje o opłatach i płatnościach znajdziesz TUTAJ.