Świetlica dla dzieci

W ramach naszego Centrum Edukacyjnego od 2014 roku działa Prywatna Świetlica przeznaczona dla dzieci z klas 0 - 3 z pobliskiej Szkoły Podstawowej Nr 1.

W ramach świetlicy zaprowadzamy i odbieramy dzieci do i ze szkoły, odrabiamy z nimi lekcje i organizujemy im zajęcia dodatkowe i i czas wolny w oczekiwaniu na powrót rodziców z pracy.

W świetlicy przez cały rok szkolny dzieje się bardzo dużo i nie ma czasu na nudę! Warsztaty plastyczne, doświadczalne, kreatywne, gry planszowe, zabawy zespołowe, seanse filmowe. A jak tylko pogoda pozwala - ruch na świeżym powietrzu.

Nasza Świetlica cieszy się dużą renomą i uznaniem wśród rodziców uczęszczających do niej dzieci. A dzieciom odchodzącym z racji swojego wieku ciężko się z nami rozstawać:-)

Jesteśmy do dyspozycji od 7.30 do 17.00, ale w razie doraźnej potrzeby dziecko może być u nas dłużej - Edustrefa działa do 19.00.

Pobyt dziecka w Świetlicy

Za pobyt dziecka w Świetlicy rodzice ponoszą roczną opłatę podzieloną na równe miesięczne raty.

W ramach tej opłaty Świetlica zapewnia:
- odprowadzanie, oraz odbieranie dzieci ze szkoły, zgodnie z dostarczonym przez Rodzica planem lekcji
- pobyt i opiekę nad dziećmi w godzinach ich pobytu Świetlicy
- pomoc w odrobieniu zajęć domowych
- organizację zajęć edukacyjnych, oraz innych wspomagających rozwój zainteresowań dzieci
- możliwość spożycia przyniesionych posiłków zapewniając podgrzanie, oraz wodę i herbatę do picia

Dla zainteresowanych Świetlica może zorganizować udział dziecka w zajęciach dodatkowych z oferty EDUSTREFY na preferencyjnych warunkach – koszt i organizacja takich zajęć ustalane są dodatkowo.

Świetlica funkcjonuje we wszystkie dni, kiedy odbywają się zajęcia w szkole. W święta, dni ustawowo wolne, ferie, wakacje i inne dni wolne od nauki w PSP nr 1 świetlica jest zamknięta. Wyjątkiem są: Dzień Edukacji Narodowej, dni rekolekcji wielkopostnych i dni egzaminu 8-klasisty - wtedy Świetlica jest czynna.

Więcej szczegółów, w tym informacje o aktualnych opłatach uzyskacie Państwo kontaktując się z naszym Biurem.

Zapraszamy!